Fesztivál és Koncert
Ha valahol hangos a zene, villognak a fények és repkednek a söröspoharak, ott én már a színpad szélén hasalok a kamerámmal. A koncertfotózás számomra nem csak munka – ez egy adrenalinnal fűtött túlélőtúra fülledt hangulatban és zajos boldogságban. Olyan pillanatokat kapok el, amiket a közönség másnapra már csak homályosan emlékezne vissza. Nem félek a tömegtől, a konfettitől, se attól, ha épp a basszusrázkódás miatt remeg a kezem – a kép akkor is éles lesz! És igen, néha jobban izzadok, mint a fellépő, de legalább mosolyogva teszem. 😄